Muži/ FK Přelouč „B“ – SK L.B. 3:4, (2:2)

13.9.2015 – Když v 15. minutě svítil na ukazateli stav 2:0, vypadalo to s námi zle, nedobře. Je sice pravda, že soupeři se povedl start do zápasu z říše snů – dvě standartky=dva góly, jinak toho moc nepředvedl, ale i tak museli naši borci sáhnout hodně hluboko, aby se oklepali a zkusili s průběhem utkání něco udělat. A povedlo se to parádně. Už do poločasu se povedlo zlepšenou hrou vyrovnat a bylo jasné, že se ve druhé půli budou dít věci. A beze sporu se děli. Soupeř začal opět velmi aktivně a v prvních minutách nás přibil k brankovišti. Z toho vyplynula chyba, která znamenala penaltu a vedení domácích. Naši opět zabrali a začalo se ukazovat, že soupeř obětoval velikému tlaku většinu fyzických rezerv. Postupně začal ztrácet rychlost a naši přebrali otěže zápasu zcela do své moci. Otočka skóre vyšla dokonale a jen díky několika neproměněným šancím v samém závěru jsme nevyhráli větším rozdílem.

Sestava: Vlček – Škopek (52´Blažej), Rössler, Virt (60´Karela), Kvapil, Flekr, Baldrych, Žurek (85´Buchta), Lánský, Zackl, Krejčí (90´Zemek).

Lavička: Jezdinský

Góly: Kmoníček 2´, Beránek 13´, Bendžík 62´pen. – Žurek 24´, Zackl 26´pen., Kvapil 75´, Krejčí 78´