Muži/ SK Holice „B“ – SK L.B. 1:4, (1:2)

11.10.2015 – Vstup do zápasu vyšel našim borcům dokonale, v 17. minutě 2:0 – co si více přát. Domácí to ale viděli jinak. Je pravda, že až druhá obdržená branka je probrala z letargie, ale i tak začali zlobit. Do poločasu snížili, a druhá půle ještě slibovala drama. To se sice tak úplně nevyplnilo, ale v žádném případě nešlo pro naše chlapce o jednoduchou záležitost. Holická rezerva nedala kůži lacino a rozhodnuto bylo až v posledních minutách, kdy naši využili toho, že domácí vrhli všechny síly do útoku a dvěma vpády do otevřené obrany určili konečnou podobu skóre.

Sestava: Vlček – Škopek, Zackl, Baldrych, Rössler (87´Virt), Lánský, Kvapil (46´Rogovik), Flekr (88´Jezdinský), Kopřiva, Uhlíř J. (86´Karela), Blažej (46´Krejčí)

Góly: Flekr 6´, Blažej 17´, Uhlíř J. 82´, Rogovik 90´