Muži/ AFK Horní Jelení – SK L.B. 7:1, (2:0)

9.9.2018 – Tenhle zápas se prostě nepovedl. Tradice v Jelení = 2. minuta 1:0, vlastenec. Co je platné, že jsme byli celý první poločas mírně lepší, vytvářeli si šance a tlačili se do zakončení, když na skóre svítila nula. Pak nám soupeř utekl, obrana hasila jak uměla a byla z toho penalta. Druhá půle začala velmi podobně. 50. minuta 3:0. Pak jsme sice trvalý tlak přetavili v penaltu my, ale z rozehry jsme hned inkasovali a bylo po. Otevřeli jsme hru, tlačili se do útoku a domácí jen chytře využívali naší otevřené obrany. Je třeba se poučit a jet dál.

Sestava: Jahelka – Markl, Kopřiva, Uhlíř Jakub (64´ Škáva), Virt – Uhlíř Jan, Uhlíř Filip, Flekr, Bauer – Kršák (74´ Putnar), Jezdinský (46´ Veverka)

Gól: Flekr 58´PK