Muži/ SK L.B. – AFK Opatovice 1:0, (0:0)

11.4.2015 – Od začátku zápasu bylo vidět, že si domácí uvědomují zbytečné selhání v minulém zápase i nutnost konečně bodovat. Do utkání nastoupili v dobrém tempu, kombinovali po celé ploše a vytvořili si tlak, který vyústil v několik pěkných příležitostí. Bohužel díky nedůslednosti respektive nepřesnosti v koncovce jsme je nedokázali využít. Škoda, mohlo být rozhodnuto už v první půli, protože soupeř hrál pasivně a v podstatě si nevytvořil žádnou nebezpečnou šanci. Takhle jsme odcházeli do kabin smírně 0:0. Do druhé půle jsme nastoupili opět aktivně a krátce po začátku na sebe vzal zodpovědnost Kvapil a se štěstím ze střední vzdálenosti golmana soupeřů prostřelil. Síly rychle docházeli a soupeř nevypadal, že by zavelel k závěrečnému drtivému tlaku. Tak se ukázal jediný gól jako vítězný a veledůležitý.

Domácí: Vlček – Peterka, Zackl, Kopřiva (Žurek), Rössler – Hanáček, Kvapil, Kříž, Cincibuch (Krátký)– Kalinin (Buchta), Tesner (Fistr)

Lavička: Jezdinský , Lánský, Krátký, Fistr, Buchta, Žurek, Mokříž