Muži/ SK L.B. – AFK Ostřešany 2:1, (1:1)

5.9.2015 – Tvrdý boj nabitý emocemi podstoupili naši hráči v konfrontaci s dosud neporaženým týmem Ostřešan. Od začátku se hrálo v ostrém tempu a hra se přelévala ze strany na stranu. Hned v 7. minutě jsme ale vyrobili fatální hrubku a všem na stadionu zatrnulo – 0:1. Takhle rychlý gól byl samozřejmě voda na soupeřův mlýn a našim borcům trvalo hezkých pár minut, než se oklepali. Odolali ale tlaku hostí a od půle prvního poločasu se zase hrálo nahoru dolů. Chvílemi jsme byli lepším týmem a vypracovali si několik slibných příležitostí. Jednou dokonce zvonilo břevno. Vyrovnat se podařilo až gólem do šatny, kdy po pěkné akci natáhl ke střele Baldrych. Druhý poločas pokračoval ve stejném stylu, jako skončil první. Byl to především úporný boj ve středu hřiště. Začali jsme ale soupeře přehrávat a v závaru a zmatku v Ostřešanské obraně se nejlépe orientoval Krejčí – 2:1. Obrat v zápase vyhecoval a znérvozněl hosty tak, že musel sudí Rambousek vytáhnout několik žlutých karet aby soupeře umravnil. Hosté se nadechli k drtivému závěrečnému náporu, ale naši borci nepovolili a vybojovali tři body, které se určitě budou počítat mezi nejtěžší.

Sestava: Vlček – Karela (Buchta 63´), Škopek, Rössler, Kvapil (Virt 34´), Flekr, Baldrych, Žurek (Blažej 83´), Lánský, Zackl, Krejčí (Rogovik 90´)

Lavička: Jezdinský

Góly: Baldrych 45´, Krejčí 55´- Drbohlav 7´