Muži/ SK L.B.-Choltice 1:6, (0:1)

4.10.2014 – Do zápasu s průběžně druhým týmem tabulky jsme vstoupili aktivně a už ve druhé minutě mohl po pěkné akci skórovat Fistr, bohužel netrefil odkrytou branku. Hosté otevřeli skóre po chybě obrany při rohovém kopu. Zbytek první půle byl v podstatě bez šancí a odehrával se především ve středu hřiště. Do druhé půle musel vystřídat Žurek, který si obnovil zranění a nastoupil Čada R. Zase jsme byli zpočátku aktivní a po fatální chybě hostujícího gólmana mohl vyrovnat právě Čada R., ale bohužel minul prázdnou branku. Za pár minut hosté po svižné akci zvýšili na 0:2 a naše hra se rozsypala. Kupili jsme chyby v obraně a za 15 minut inkasovali další tři branky, když jednu vlastní nešťastně vstřelil Peterka. I tak jsme zkusili průběh zápasu změnit a vynutili si penaltu. Z té se Kopřiva nemýlil a zajistil alespoň čestný úspěch pro naše barvy. V samotném závěru ještě smolně tečoval ve vápně Buchta a druhý vlastenec byl na světě jako tečka za celým zápasem.

Sestava: Jezdinský – Peterka, Čada M., Buchta, Špulák – Kopřiva, Žurek (C), Zeman, Kvapil – Fistr, Novotný

Náhradníci: Musil, Čada R.
Gól: Kopřiva 79´