Muži/ SK L.B. – FK Přelouč „B“ 4:0, (2:0)

1.5.2016 – Ačkoli hosté přijeli posíleni o hráče „A“ týmu, ukázali jim naši borci hned od začátku, kdo bude diktovat tempo zápasu. Vlétli na soupeře jako veliká voda, šance střídala šanci a hned v 7. minutě jsme šli do vedení. Tempo nepolevilo a mít trochu víc klidu a přesnosti v koncovce, šlo by se do kabin za stavu možná 5:0. Na začátku druhé půle se soupeř pokusil o tlak, ale to mu vydrželo pár minut a potom se hrálo zase na jednu branku. Škoda, že v samotném závěru neudržel nervy na uzdě Jezdinský a v reakci na tvrdou a nervózní hru soupeře si vykoledoval červenou kartu.

Sestava: Vlček – Rössler, Baldrych, Klement, Kopřiva – Kvapil, Flekr, Jarosz (54´Jezdinský), Uhlíř – Krejčí, Musil (22´Virt)

Góly: Musil 7´, Krejčí 25´, Dušek 52´vlastní, Virt 64´