Muži/ SK L.B. – SK Holice „B“ 4:1, (2:0)

23.5.2015 – Velkou obavu z dalšího festivalu neproměněných šancí měli všichni domácí fanoušci, když mohli naši borci po pěkných akcích vést v patnácté minutě 3:0 a přesto na ukazateli skóre svítil stav bez gólů. Byli jsme aktivnějším týmem, ale nedokázali jsme to zúročit. Rázně se k tomu postavil Buchta, který vzal zodpovědnost na sebe a pěknou technickou střelou ze střední vzdálenosti otevřel skóre. Do poločasu byli hosté neškodní a tak jsme Tesnerem využili další z několika šancí a do kabin šli s dvoubrankovým náskokem. Vstup do druhé půle ale vyšel mnohem lépe hostům. Než se naši rozkoukali, bylo sníženo. Vrátili jsme se k projevu z první půle a narůstající tlak vyústil v penaltu, kterou s přehledem proměnil Peterka. Hned po rozehrání skóroval znovu Buchta a bylo hotovo. Naprostá frustrace hostů z průběhu zápasu se projevila v 68. minutě neproměněnou penaltou a o osm minut později červenou kartou hráče hostů za hrubě nesportovní chování.

Sestava: Vlček – Peterka, Zackl (Krátký 70´), Lánský, Rössler, Kříž, Kvapil, Buchta (Mokříž 76´), Kopřiva (Fistr 85´), Hanáček (Kalinin 65´), Tesner (Žurek 51´)

Góly: Buchta 36´, 64, Tesner 39´, Peterka 62´Pen.