Muži/ SK L.B. – SK Křičeň „A“ 1:4, (1:0)

29.3.2015 – Ani na druhý pokus se, bohužel, nepodařilo našim borcům v domácím zápase bodovat. A přitom nezačali vůbec špatně. Od začátku zápasu byli lepším týmem, dobře kombinovali a vytvořili si několik šancí, z nichž záhy vyplynulo poločasové vedení 1:0. Do druhé půle však nastoupil mnohem lépe soupeř a hned ve 46. minutě vyrovnal. Bohdanečtí znervózněli, začali se bát o výsledek z toho vyplynulo spoustu individuelních chyb, jež vedli k vedoucímu gólu Křičeně. A když nervózní náladu ještě podpořil několika nejistými výroky rozhodčí, bylo po zápase. Naše hra se rozpadla a hosté v klidu kontrolovali výsledek.