Muži/ SK L.B. – TJ Sokol Roveň“A“ 5:0, (2:0)

25.4.2015 – Skvělé fotbalové představení nám přichystali naši borci v důležitém zápase s nepříjemným soupeřem, který okupuje průběžně pátou příčku tabulky. Už v první minutě jsme po rychlé akci mohli kopat penaltu, ale rozhodčí Málek po konzultaci s pomezním vytáhl zákrok před vápno. Nicméně to byla předzvěst dalšího vývoje první půle. Byli jsme jediným týmem na hřišti a hosté chvílemi nevěděli, kde jim hlava stojí. Z toho také vyplynul jednoznačný poločasový výsledek 2:0. Do druhé půle nastoupili hosté mnohem aktivněji a s jasným plánem pokusit se o zvrat vyrovnali hru, a chvílemi nás dokonce dostávali pod tlak. To jim ale vydrželo jen do cca 65. minuty. Potom domácí zlepšili pohyb a důraz, vrátili se ke své hře a udeřili ze standartek. Uklidňující třetí gól snahy hostí o změnu výsledku definitivně utnul a do konce zápasu Bohdanečtí jen kontrolovali vývoj zápasu a skóre. Pěknou tečkou za povedeným zápasem byla  s jistotou proměněná penalta brankáře Jezdinského.

Sestava: Vlček (Jezdinský 88´) – Rössler, Kopřiva, Zackl, Peterka – Krátký (Mokříž 77´), Žurek (Lánský 63´), Kříž, Kvapil (Virt 40´) – Buchta (Fistr 72´), Hanáček

Góly: Kopřiva 16´, Buchta 31´, Virt 74´, Kříž 87´, Jezdinský 90´pen.