Muži/ SK Lázně Bohdaneč – FC Titanic Srch 2:1, (1:0)

7.4.2018 – Do zápasu jsme vstoupily velmi dobře. Hráli jsme aktivně, kombinovali v rychlosti, vytvářeli si šance. Jenže jsme ze spousty šancí buď netrefovali zařízení, nebo naopak trefovali Mičjana v brance hostí. Nakonec se ale převaha projevila a se štěstím jsme šli do šatny za stavu 1:0. Do druhé půle vstoupili lépe hosté a díky našemu pomalejšímu nástupu, si vynutili přísnou penaltu. 1:1. Našim borcům trvalo pěkných pár minut, než se vzpamatovali, ale potom srovnali hru a nádhernou technickou střelou Veverky strhli vedení na svou stranu. Do konce zápasu jsme soupeři již nic nedovolili.

Sestava: Jahelka – Molek T., Baldrych, Klement, Kopřiva (90´Uhlíř F.)- Virt (60´Veverka), Flekr, Sadílek, Uhlíř J. (90´ Jezdinský), – Kršák (88´Launa), Markl