Muži/ SK Sokol Dříteč – SK L.B. 2:3, (0:2)

9.4.2016 – Špatné počasí, těžký terén a především silně okleštěná sestava, díky marodce i pracovnímu vytížení chybělo hned několik hráčů ze základu, byly důvody mírné nervozity, se kterou jsme nastupovali k dalšímu mistrovskému zápasu. Od začátku se hrál solidní fotbal a naše obavy se postupně rozpouštěli díky dění na hřišti. Naši borci hráli dobře v poli, zodpovědně dozadu a z rychlých útoků jsme vytěžili nadějné poločasové skóre. Když v polovině druhé půle Krejčí zvyšoval už na 3:0, zdálo se být vše jasné. Omyl. Krásnou střelou z trestného kopu domácí snížili, a náhle bylo vše jinak. Dřítečských bylo najednou plné hřiště a naše obrana nevěděla kde ji hlava stojí. Ze vzniklých zmatků domácí vytěžili další gól a bylo zle, nedobře. Naštěstí se trenérovi podařilo střídáním a mírnými úpravami v rozestavení přerušit narůstající tlak na naše obránce, uklidnit a srovnat  naše řady a pohlídat tak ve zbytku hrací doby plný bodový zisk.

Sestava: Vlček – Žurek (Zackl 73´), Škopek, Rössler, Putnar – Kopřiva, Kvapil, Uhlíř (Baldrych 78´), Virt – Blažej (Jezdinský 88´), Krejčí

Góly: Uhlíř 14´, Krejčí 41´, 65´