Muži/ Sparta Dašice-SK L.B. 2:3, (2:0)

19.4.2015 – Zápas v Dašicích se pro nás od začátku nevyvíjel příliš dobře. Naši borci působili ospalým dojmem a vůbec to nevypadalo, že by byli schopni kvalitnímu soupeři nějak vzdorovat. Důsledkem toho bylo poločasové vedení domácích 2:0. Asi bychom nechtěli slyšet, co říkal trenér Martínek našim chlapcům za zavřenými dveřmi kabiny o přestávce, ale do druhé půle nastoupilo úplně jiné mužstvo. Vlétli jsme na soupeře a než si stačil uvědomit, že je první poločas zapomenut, bylo srovnáno a za 15 min bylo dokonce skóre zápasu otočeno. Pokračovali jsme ve výborném výkonu a při troše štěstí mohli vyhrát i mnohem výraznějším rozdílem.

Sestava: Vlček – Peterka, Zackl, Kříž, Rössler – Lánský, Kvapil, Kopřiva, Krátký–Hanáček, Tesner

Lavička: Jezdinský, Buchta

Góly: Tesner 2x, Kvapil