Muži,,B“/ Tj Přelovice ,,B“ 2:0 SK L.B. ,,B“ (0:0)

4.11.2018 – Další zápas naše ,,béčko“ zavedlo na derby do Přelovic, hrálo se před slušnou návštěvou. Od úvodního hvizdu jsme byli aktivnější, vytvořili jsme si několik gólových šancí, ovšem bez gólového efektu. Od 15. minuty naše hra začala ztrácet na fotbalovosti a tím se i zápas prakticky vyrovnal. Po přestávce se pokračovalo ve stejném duchu a co víc,  v 58. minutě domácí proměnili penaltu a bylo 1:0. V 78. minutě bylo ještě hůř, po rohu jsme si dali nešťastného vlastence 2:0. Až za tohoto stavu jsme se dostali opět do šancí, ovšem bez gólové tečky a tudíž odjíždíme bez bodu. Utkání jsme si prohráli v úvodu zápasu, kdy jsme neproměnili šance, které si vytvoříme.

Sestava: Uskoba – Tomášek, Zackl, Macháček, Novák – Vejvoda, Voženílek, Kvapil, D.Bohatý – Ryšavý, Hudec (P.Bohatý, Černý, Fistr)