PU muži/ SKLB : FK Přelouč 3:3, (0:2)

6.6.2020 – K dnešnímu utkání jsme pozvali soupeře, hrajícího o dvě patra výše, a to účastníky Krajského Přeboru, FK Přelouč. A utkání muselo muselo diváky bavit. V první půli jsme dostali lekci z produktivity a po několika zahozených šancích prohrávali 0:2. Druhá půle byla jako z jiného zápasu. Otočili jsme na 3:2. Pak jsme nepohlídali standartku a soupeř vyrovnal. Na závěr odmítl být hrdinou Virťas, který snad ze dvou metrů trefil břevno. Pro diváka super. Trenér ale má pár šedivých vousů navíc. Určitě ne pro konečný výsledek, ale ze zbytečných gólů v naší síti, spousty nepřesných předfinálnich nebo finálnich přihrávek a zmatených řešení brankových příležitostí. Ale fotbal se hraje pro diváky a ne pro trenéra a jak jsme již zmínili…diváci museli odcházet spokojeni, a o to jde.

Sestava: Jahelka – Rössler, Koblížek J, Koblížek O., Flekr, Virt, Sadílek, Molek, Markl, Kejmar, Kakrda, Uhlíř Jakub, Uhlíř Jan

Góly: Molek, Kejmar PK, Uhlíř Jan.