Realizační týmy a soutěže 2023/24

Vzhledem k tomu, a především abychom tomu zamezili, že se šíří všelijaké „zaručené“ informace a fámy přinášíme přehled realizačních týmů, změn, a týmů jednotlivých kategorií pro příští soutěžní ročník 2023/24.

v příští sezóně nás budou zastupovat v soutěžích tyto týmy:

Krajské soutěže:

muži A

dorost

mladší a starší žáci

mladší a starší přípravka

 

Okresní soutěže:

muži B

muži C – souklubí Rohovládova Bělá/ SKLB C

mladší žáci B

starší přípravka B

mladší přípravka U9 B, mladší přípravka U8

Satelitní miniliga OP U7

K největší změně dochází u „A“ týmu mužů, kde nás z čistě pracovních a časových důvodů opouští Honza Uhlíř. Za 6 let fungování přivedl tým ke spoustě vynikajících výsledků, a především z Okresního až do Krajského Přeboru. Za množství odvedené práce na hřišti i v kabině mu patří veliký dík. Zůstává na pozici gestora týmů mládeže. Ať se daří! Nový trenérský tým se vytvořil z dvojice Vojtěch Kakrda a Martin Hundák. Dále z pozice vedoucího mužstva z rodinných důvodů odchází Tomáš Jupa a nahradí ho Tomáš Jezdinský. Tomáš Jupa zůstává kustodem, gestorem a hlavně administrátorem týmu.

K rezervnímu týmu nastupuje na pozici asistenta trenéra Jiřího Zackla Sebastián Kvapil a záda jim bude krýt z pozice vedoucího mužstva Karel Škáva. Přejeme všem pevné nervy a hlavně hodně dobrých výsledků.

U týmů mládeže byli vytvořeny posty hlavních trenérů a naše řady rozšířilo pár nových trenérů, které vítáme s nadšením do našich řad a přejeme hodně úspěchů.

Kompletní přehled realizačních týmů ZDE:

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.