U14/ SK L.B. – Libišany 18:1, (9:1)

21.9.2014 – Ve čtvrtém podzimním kole jsme se představili po čtrnácti dnech opět doma a přivítali jsme soupeře z Libišan. Po úvodním hvizdu rozhodčího netrvalo ani dvacet vteřin a už jsme lovili míč z naší sítě. Potom se našim hráčům podařilo strávit sobotní oběd a začali hrát a střílet branky. Do poločasu jich nasázeli soupeři devět. Ve druhém poločase pokračoval brankostroj ale i soubor zahozených šancí. Po konečném hvizdu rozhodčího svítilo na ukazateli skóre 18:1. Předvedený výkon našich hráčů nebyl o tom si zahrát hezký fotbal a pobavit se hrou, ale o tom kdo dá více gólů.

sestava: Kratochvíl – Čermák, Hudec, Škáva, Štěpánek, – Havlík, Havlíček, Špás – Drapák, Schletter, Císař, Kudla, Musil
góly: Havlíček 6x, Havlík 4x, Hudec 2x,Schletter 2x, Špás 2x, Drapák, Kudla