Turnaj U15 v Chvaleticích

12.1.2018- Již klasicky jsme po Novém roce jeli na turnaj do Chvaletic. I když jsme skončili poslední, tak jsme předváděli dobrý fotbal a byli jsme i lepším týmem v některých zápasech. Bez gólů se, ale vyhrát nedá. Na turnaji nám chyběl především dlouhodobě zraněný útočník Drahý a gólman Drábek, kterého výborně zastoupil přes rok nechytající Rázl.

Kolín 3:0 SK L.B. – v utkání jsme zaspali úvod, kdy po 2 minutách jsme prohrávali 2:0, poté jsme hru vyrovnali.

Velký Osek 3:0 SK L.B. – utkání nahoru dolů se rozhodlo 3 minuty před koncem, kdy jsme nedali gólovku a hned z protiútoku jsme dostali gól. V poslední minutě při snaze vyrovnat jsme ještě 2 inkasovali.

Paramo 3:1 SK L.B. (Zeman) – utkání jsme nezvládli, a zbytečně jsme inkasovali.

Tupadly 1:0 SK L.B. – v tomto utkání jsme byli dominantnější, nedávali jsme jednu šanci za druhou. Šance hostu pochytal skvělí Rázl, ovšem chvíli před koncem po nešťastném odrazu jsme inkasovali. Nejlepší zápas turnaje.

Přelouč 3:1 SK L.B. (Zeman) – Poslední utkání, znamenalo i nejhorší výkon na turnaji.

Turnaj i přes poslední místo se dá hodnotit dobře. Celý tým zaslouží pochvalu, vypíchnout musíme zaskakujícího gólmana Rázla a také Zemana.

Sestava: Rázl – Musil, Kratochvíl, R.Hubert, Zeman – Pětioký, Drapák, Buřval, Pleskot (L.Hubert)