U-19 Dřenice – L.Bohdaneč 7:1(6:0)

Páté kolo krajského přeboru dorostu jsme odehráli utkání v Dřenicích, pokud se tomu z naší strany dá vůbec říct utkání. I přes absenci klíčových hráčů, na kterou se nechci vůbec vymlouvat, zbytek mužstva k zápasu přistoupil tragicky! Soupeř nás v první půli k ničemu nepustil, do hry jsme se vůbec nedostali a dopadlo to debaklem prvního poločasu 6:0. Neměli jsme nic, hráli jsme bez nasazení, o proti minulému utkání se to nedá vůbec srovnávat. Někteří hráči našeho mužstva by se měli sami zamyslet nad svými výkony a sáhnout si do vlastního svědomí! Druhý poločas byl sice s převahou domácího mužstva , ale i my jsme se trochu zvedli a alespoň jsme vstřelili branku. To nic nemění na tom, že to byla naprostá ostuda celkového výkonu našeho mužstva.

Branky: Schletter -1

Sestava: Uskoba, Čermák, Císař, Škáva, Musil, Maruška, Schletter, Markl, Rež, Macháček, Fabo (Faltys, Kubelka)