U19/ L.Bohdaneč -Mikulovice 4:1, (2:1)

Šesté kolo krajského přeboru dorostu jsme odehráli utkání na domácím hřišti s mužstvem Mikulovic. Vstup do utkání nám opět nevyšel a soupeř nás potrestal rychlou brankou, z nakopnutého dlouhého míče. Ze začátku utkání nám chyběla opět koncentrovanost a prohrávali jsme 0:1. Po obdržené brance jsme přidali, začali hrát aktivněji a dostávali jsme se do šancí a po důrazu ve vápně jsme vyrovnali na 1:1. Do poločasu jsme z našeho tlaku vstřelili ještě jednu branku a otočili skóre zápasu v prvním poločase na 2:1. Druhý poločas byl z naší strany podpořen nasazením a větší chutí po vítězství  a to vyústilo vstřelení dvou branek, které dopomohli k výhře. Pochvalu zaslouží celý tým, včetně starších žáků.

Sestava: Macháček – Bauer, Čermák, Uskoba, Císař, Rež, Škáva, Schletter, Maruška, Drapák, Musil(Drapák M., Fabo, Kubelka, Musil.M., Zeman.A.)

Branky: Drapák.P.-2 , Schletter-1 , Škáva-1