U19/ L.Bohdaneč – Nemošice 3:5 (2:2)

Čtvrté utkání krajského přeboru dorostu jsme odehráli v Živanicích s mužstvem Nemošic. Do tohoto utkání jsme nastoupili s jasným cílem a to doma získat tři body, ale opak byl pravdou. Úvod hry byl z obou stran ze začátku vyrovnaný, hosté dobře bránili a my jsme se dostávali jenom těžko k zakončení a pokud jsme se do šance nějaké dostali tak jen z nakopávaných dlouhých míčů. I přesto jsme se ujali vedení 1:0 které netrvalo dlouho a soupeř po brejku vyrovnal. Po vyrovnávací brance soupeře jsme se  opět snažili jít do vedení a to se povedlo po standartní situaci a stav byl 2:1. Bohužel soupeř díky naší nekoncentrovanosti rychle skóroval a poločas skončil 2:2. Ve druhém poločase nám soupeř ukázal, jak se má hrát venku z kvalitní defenzivy, a trestal nás přečíslením a rychlými protiútoky, které dokázal nekompromisně zužitkovat. Naopak naše hra postrádala úplně vše, někteří hráči by se měli po tomto výkonu zamyslet. Z naší strany v druhém poločasu nebylo nic. Soupeř nám vstřelil tři branky a zaslouženě zvítězil. Nám se podařilo pouze korigovat. Doufám, že už v příštím utkání se toto nebude opakovat a přístup k zápasu bude jako v předešlých zápasech.

Branky: Císař, Hubert, Musil J.

Sestava: Drábek – Uskoba, Čermák, Císař, Štěpánek, Maruška, Rež, Schletter, Hubert, Musil J., Musil M. (Fabo, Klein, Macháček, Faltys)