U-19 Lázně Bohdaneč -Třemošnice 3:1(1:0)

Druhé kolo krajského přeboru dorostu jsme odehráli na domácím hřišti s mužstvem Třemošnice. Hosté vstoupili do utkání aktivněji a vytvořili si na začátku utkání několik šancí, kterých ale nedokázali využít. Po úvodní převaze hostů se hra začala vyrovnávat a i naše mužstvo se dostávalo do šancí, kterých jsme ale využít dokázali, z jedné standartní situace a ujali se vedení 1:0 , které jsme udrželi do konce poločasu. Na začátku druhého poločasu soupeř opět přidal a vyrovnal. Po vyrovnávací brance se hra opět vyrovnala a šance si vytvářela obě mužstva. Po vydařeném protiútoku našeho týmu se nám podařilo vstřelit branku na 2:1, která byla pro mužstvo uklidňující a velmi důležitá. Ke konci zápasu jsme vstřelili 3 branku a vítězství jsme si nenechali vzít. Obě mužstva podali kvalitní výkon, na obou stranách bylo vidět nasazení a bojovnost. Děkuji našemu týmu za přístup k zápasu.

Branky:Urbanec,Uskoba,Vejvoda.

Sestava:Macháček-Císař,Čermák,Uskoba,Škáva,Maruška,Vejvoda,Schletter,Rež,Dráp,Urbanec.