U13/ Heřmanův Městec 0:3 SK L.B. (0:1)

06.10.2019 – Po středečním představení na Ondrášovka cupu jsme zajížděli do Heřmanova Městce. Oproti středě, kde jsme se utkali s výkonostně mnohem lepšími a vyspělejšími týmy(Cidlina 0:5, Lomnice nad Popelkou 0:4, Jičín 0:3, Náchod 0:2 a Trutnov 0:5), nás tentokrát čekal poslední tým tabulky. Bohužel do utkání jsme nevstoupili tak jak jsme chtěli, a co bylo ještě horší přizpůsobili jsme se hře domácích. Díky tomu skončil poločas 0:1. O přestávce jsme kluky burcovali, ale i druhá půle se nesla v ležérním tempu. Až v závěrečných 5 minutách jsme přidali dvě pojistky. V utkání jsme splnili bodovou povinnost, ovšem fotbalově jsme zklamali. Chyběla nám chuť hrát a především nám chybí první dotek a fyzická kondice, což nás provází prakticky všechny zápasy. Do utkání jsme pozvali z U 11 M. Böhma a S. Fistra oba zahráli skvěle jak ve středu tak i tento zápas. Oběma patří velká pochvala a i díky svým výkonům se v kategorii U 13 určitě ještě objeví. Extra poděkování patří velké skupině rodičku, kteří podporovali kluky celý zápas.

Góly 2x Dubravčík, Skalicky

Sestava: Ježek – Čichovský, Lichý, Kubrycht, Jehlička, Eisner, Fistr, Ardelt, Dubravčík (Forgáč, Vondrouš, Šterba, Čapský, Haken, Böhm, Skalický, Havránek)