U13 / Horní Jelení – SK L.B. 2:7 ( 1:2 )

Ve čtvrtek 16.5.2019 jsme sehráli třetí zápas nadstavbové části okresního přeboru. Zajížděli jsme do Horního Jelení. Než jsme se pořádně rozkoukali, tak jsme prohrávali v 5.minutě po ojedinělém brejku 0:1. Tento gól nás probral a začali jsme konečně hrát. Po dvou neproměněných šancí se ujala až ta třetí. To šel sám na gólmana Klein a proměnil 1:1. V prvním poločase se ještě trefil ze střední vzdálenosti tvrdou střelou Fistr a do kabin se šlo za stavu 2:1 pro nás. Kdyby první poločas skončil 5:1, nemohl by se nikdo divit. To co se nám nepovedlo proměnit v prvním poločase, tak jsme proměnili ve druhém. Je pravda, že i ve druhém poločase zůstalo hodně neproměněných šancí. V tomto zápase si otevřel velkou střelnici Klein, když soupeře deklasoval šesti gólama. První gól dal už v prvním poločase a pět dalších přidal v poločase druhém. Góly padaly 46., 50., 56., 60. a 60.minuta. Domácí měli ve druhém poločase jenom pár brejků a jeden dokázali ve 47.minutě za stavu 1:3 proměnit. Jinak jsme domácí skoro k ničemu nepustili. Převážně se hrálo na jednu branku. Pochvalu zaslouží celý tým. Vynikli Havránek, Friedrich a šestigólový Klein.

Góly : 6x Klein, Fistr

Sestava : Skalický – Friedrich, Doktor, Fistr (C) – Císař, Havránek, Pulpán – Klein, (Forgáč, Štěrba)