U13 / Přelovice – SK L.B. 5:2 ( 0:2 )

V sobotu 15.6.2019 jsme sehráli poslední zápas této sézony. Zajížděli jsme na půdu prvního týmu soutěže a to do nedalekých Přelovic. Ve velmi velkém vedru jsme odehráli slušné utkání. V prvním poločase jsme s domácíma drželi krok. Je pravda, že domácí měli více šancí, ale nás držel výborně chytající Pulpán. I díky jeho neskutečné brance přes celé hřiště jsme první poločas vyhráli 2:0. Do vedení jsme se dostali díky brance Dubravčíka. Druhý poločas už byl víceméně v réžii domácích. Dvěma slepenýma gólama vyrovnali utkání na 2:2. Na nás bylo vidět, že domácím nestačíme a jenom díky Pulpánovi jsme drželi dlouho vyrovnané skóre. Domácí se dostali poprvé do vedení osm minut před koncem. O další dvě minuty později už to bylo o dvě branky a zdálo se,že o výsledku zápasu je rozhodnuto. Zdramatizovat zápas mohl ještě Klein, který si to namířil mezi dvěma obránci, ale včasným vyběhnutím mu to gólman překazil. Nakonec domácí vstřelili ještě jednu branku, která jde trošku za naším brankářem. Ale i tak musím našeho gólmana moc pochválit. Vychytal toho neskutečně moc a nebýt jeho, tak výsledek mohl být daleko vyšší. Chválím i ostatní kluky. V tak velkém vedru vydrželi bojovat až dokonce. Myslím si, že jsme ostudu na půdě lídra neudělali.

Góly : Dubravčík, Pulpán

Sestava : Pulpán – Doktor, Lichý, Fistr – Dubravčík, Křivda, Vlk – Hrstka ( C ), Klein ( Štěrba, Skalický, Reich )