U13 / Prosetín – SK L.B. 4:1 ( 2:1 )

V neděli 21.4.2019 jsme sehráli mistrovské utkání krajského přeboru s Prosetínem. Kvůli velikonočním svátkům nám chybělo dost hráčů a to se také projevilo v zápase. Nebudeme si nic nalhávat. Bez čtyř hráčů základní sestavy chyběla kvalita. Kluci se sice snažili, ale bohužel to nestačilo. Na první gól z 1.minuty jsme dokázali ještě odpovědět Kleinem. V 18.minutě, kdy dlouhý výkop domácího gólmana trefil nešťastně našeho stopéra, skórovali domácí podruhé. Domácí nejvíc hrozili ze standartních situací. První poločas byl celkem vyrovnaný. Ve druhém poločase nás domácí už přehrávali. Kvalita byla na jejich kopačkách. Ve 40.minutě zahrávali domácí rohový kop a po nedůrazu v našem vápně zvýšili na 3:1. Pak jsme měli po ojedinělém brejku možnost skórovat my, ale to by nesměl trefit Hrstka břevno. Ve 49.minutě opět roh a skóre se měnilo na 4:1. Za druhý poločas si domácí výhru zasloužili.

Gól : Klein

Sestava : Pulpán – Horáček, Doktor, Friedrich – Štěrba, Hrstka (C), Dubravčík, Skalický – Klein (Čichovský, Reich).