U13/ SK L.B. 1:0 1.FK Žamberk (1:0)

19.09.2020 – Ve čtvrtém zápase sezóny přijel soupeř z Žamberka. Celý první poločas byl plný nepřesností, nedařilo se nám kombinovat a především první dotek s balónem. O to příjemnější byla 31. minuta, kdy Šedivý prostrčil balón na Fistra, který nás poslal do vedení 1:0. Ve druhém poločase jsme se mírně zvedli a vypracovali si více šanci, které jsme nedokázali využít k pojišťovacímu gólu. Naopak, hosté čím dál více hrozili a vytvářeli si i gólové šance, které končili na bezchybném Smrčkovi. I závěrečný tlak hostů jsme zvládli a uhájili cennou výhru. Utkání jsme neodehráli úplně podle našich představ, o to cennější je výhra o kterou se kluci porvali až do posledních minut. Nutno pochválit i soupeře, který hrál velice dobře. Z našeho týmu musíme jednoznačně pochválit celou obranu v čele s bezchybným Smrčkem a střelce Fistra.

Gól: Fistr

Sestava: Smrček – Čapský, Čichovský, Urbanec – Fistr, Řehůřek, Havránek – Šedivý, Kubrycht (Ardelt, Smolík, Dobřanský, Černý)