U13/ SK L.B. 1:3 Třemošnice (0:1)

31.8.2019 – Do prvního zápasu nové sezony, jsme vstoupili díky prázdninám bez jediného přípravného zápasu, což pro značně obměněný kádr bylo znát především v první půlce. Více jak polovina kluků hrála na takto velkém hřišti poprvé a první půlku měla až přílišný respekt a chyběl odhad na řešení situací. Po poločase 0:1, jsme nastoupili do druhé půlky již lépe. Hráli jsme odvážněji, vyrovnali se soupeři a odměnou bylo  vyrovnání v 51. minutě Dubravčíkem. Bohužel v pokusu zápas strhnou na svojí stranu se stal opak a v posledních minutách jsme 2x inkasovali. Zápas se hodnotí těžko, nepředvedli jsme špatný výkon, zápasu by více slušela remíza, ale individuálními chybami jsme zápas ztratili. Pochvalu zaslouží obrané duo Lichý, Čichovský.

Gól: Dubravčík

Sestava: Ježek- Čichovský, Lichý, Skalický, Vondrouš, Eisner, Havránek, Jehlička, Dubravčik (Haken, Reich, Ardelt, Forgáč, Čapský)