U13/ SK L.B. 1:4 Nemošice (0:1)

12.10.2019 – Po 3 venkovních zápasech a třech výhrách jsme chtěli potvrdit body doma se sousedem v tabulce. Od úvodní minuty se hrál skvělý fotbal z obou stran. Šance střídala šanci a kdyby byli střelci přesnější mohlo být po poločase 5:5 místo toho bylo 0:1. Nutno podotknout, že nás několikrát podržel gólman Ježek. Druhý poločas jsme začali skvěle, hned po dvou minutách srovnal Kubrycht po skvěle zahraném signálu. Od té doby jsme dominovali, hrálo se neustále ve velkém tempu a naši hoši pálili jednu šanci za druhou. Hostě druhou půli prakticky vypadli ze hry i díky tomu, že většina hrála i za U15 a docházeli jim síly. Ovšem 8 minut před koncem z ojedinělé akce nás potrestali 1:2. Bohužel jsme do konce ještě 2x inkasovali do otevřené obrany. I přes prohru patří klukům velké díky, hráli nejlepší fotbal v sezóně zasloužili si uznání od nás, od soupeře, ale i od rozhodčího a hlavně skvěle fandících rodičů! Pochvalu zaslouží celý kolektiv.

Gól: Kubrycht

Sestava: Ježek – Kubrycht, Lichý, Čichovský, Vondrouš, Eisner, Havránek, Forgáč, Dubravčík (Štěrba, Jehlička, Ardelt, Skalický)