U13/ SK L.B. 5:1 Fc Jiskra 2008(1:0)

26.10.2019 – V předposledním utkání podzimní části jsme přivítali tým z Králik. Celý první poločas jsme předváděli mdlý výkon plný nepřesností. Jediný světlý moment byl náš gól, kdy se uvolnil Dubravčík a parádně předložil S. Fistrovi, který se nemýlil a zaznamenal první gól v kategorii U13. Po důrazné domluvě v kabině jsme vstoupili do druhého poločasu lépe. Hned od úvodu jsme byli agresivnější, což se projevilo hned po 3 minutách, kdy dal gól Dubravčík. Hned po minutě jsme skvěle zahráli signál při přímém kopu a Havránek zvýšil na 3:0. Dva slepené góly nás povzbudili, a i nadále jsme tým Králik tlačili. V 50. minutě po rohu, skóroval kapitán Čichovský a minutu před koncem zaznamenal druhý gól Dubravčík. Bohužel z poslední akce jsme dostali hloupý gól, a tím jsme zkazili čisté konto skvěle chytajícímu Skalickému. S výsledkem a druhým poločasem můžeme být spokojeni, škoda nekoncentrovanosti v poločase prvním. Z utkání bych vyzdvihl tři naše borce, gólmana Skalického, Čapského a Samuela Fistra.

Góly: 2x Dubravčík, Fistr, Čichovský, Havránek

Sestava: Skalický – Čapský, Čichovský, Kubrycht, Vondrouš, Eisner, Jehlička, Hacken, Havránek (Štěrba, Dubravčík, Ardelt, Reich, Fistr)