U13 / SK L.B. – Chvaletice 4:5 ( 0:3 )

V úterý 4.6.2019 jsme sehráli doma na baště předposlední zápas nadstavbové části okresního přeboru. Přivítali jsme první tým tabulky Chvaletice. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. První poločas nám vůbec nevyšel. Soupeř nás hlavně přehrával středem hřiště. Za velmi teplého počasí jsme prohrávali po prvním poločase 3:0. O poločase jsme si něco řekli a na hře to bylo znát. Hned v úvodu druhého poločasu jsme soupeře zatlačili. Začali jsme více napadat a přineslo to ovoce. Ve 32.minutě snížil na 1:3 Klein. Hned o minutu později přidal druhý gól Forgáč a byly jsme na dostřel. Když jsme ve 35.minutě srovnali znovu Kleinem, vypadalo to na velký obrat. Ale nestalo se tak. Hostům jsme povolili opět odskočit na rozdíl dvou branek. Dvě minuty před koncem, po nejhezčí akci zápasu, kdy Klein našel před brankou úplně volného Vlka, jsme snížili na rozdíl jedné branky. V úplném závěru šel sám na gólmana Klein, ale bohužel pro nás neproměnil. I tak musím kluky pochválit. Sice první poločas nevyšel, ale kluci to nevzdali a ve velmi teplém počasí bojovali až dokonce.

Góly : 2x Klein, Forgáč, Vlk

Sestava : Skalický – Horáček, Lichý ( C ), Reich – Forgáč, Havránek, Vlk – Klein ( Friedrich, Pulpán, Štěrba, Císař )