U13 / SK L.B. – FC Králíky 5:2 ( 2:2 )

V sobotu 25.5.2019 jsme sehráli doma na baště další mistrovské utkání krajského přeboru. Přivítali jsme Králíky. Hned od začátku jsme soupeře přehrávali. Naše převaha byla zúročena už v 5.minutě, kdy skóroval Hrstka 1:0. O dalších 5minut později bylo veseleji. To vystřelil Hrstka, gólman jeho tvrdou střelu jenom vyrazil k Havránkovi, který pohotově vrátil míč do sítě 2:0. Potom jsme nějaké šance neproměnili a tak nás soupeř potrestal. Nejdříve po nedůrazném odkopu Lichého, šel hostující útočník sám na Pulpána a proměnil 2:1. To běžela 24.minuta. O dvě minuty později bylo srovnáno. Po skrumáži v našem vápně se míč najednou ocitl v naší síti. Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že tento zápas vyhrajeme. Ve 40.minutě opět po tvrdé střele Hrstky, kterou gólman jenom vyrazil, skóroval Forgáč 3:2. O minutu později jsme už vedli o dvě branky. To se přes tři hráče uvolnil Hrstka, který předložil gólovku jak na podnose Forgáčovi, který se nemýlil 4:2. Pak se ve 49.minutě trefil i sám Hrstka a to když si opět udělal ze dvou hráčů kuželky a sám před gólmanem si věděl rady 5:2. V zápase klidně mohli zkompletovat hattrick jak Hrstka, tak i Forgáč, ale svoje šance už neproměnili. Všichni kluci zaslouží pochvalu. Bojovali, makali, nevypustili žádný souboj a hráli jako jeden tým. Smekám před nimi. Nejvíce se mi líbil výborně hrající Hrstka a Hubert.

Góly : 2x Hrstka, 2x Forgáč, Havránek

Sestava : Pulpán – Reich, Lichý, Fistr – Hubert, Křivda, Havránek – Hrstka (C), Forgáč (Císař, Štěrba, Skalický, Doktor).