U13/ Slatiňany 7:2 SK L.B. (3:1)

27.8.2020 – V prvním kole jsme zajížděli do Slatiňan. V samotném utkání jsme šli hned z kraje do vedení po dobře zahraném rohu. Poté jsme si vytvořili během dvou minut další dvě šance, které jsme neproměnili. Naopak domácí nás v 10 minutě potrestali a srovnali na 1:1. Od té doby byl na hřišti jen jeden tým, a to domácí!!! Naši hoši propadali, neplnili základní věci, nešel nám první dotek …… Domácí vyhráli naprosto zaslouženě, ale nutno podotknout, že jsme jím to nijak neztížili. Poděkování patřím klukům z U11 především Matymu Bohmovi z našich borců snesou přísnější měřítko jen Urbanec a Čichovský. Největší kaňkou je zranění Havránka, snad se nám dá brzo do kupy.

Góly: 2x Čichovský

Sestava: Smrček – Čapský, Čichovský, Urbanec, Bohm, Jehlička, Havránek, Eisner, Vondrouš, Kubrycht, Haken, Fistr, Šedivý