U14/ DFO 0:3 SK L.B (0:3)

18.10.2016- K poslednímu zápasu roku 2016 jsme zajížděli na ex ligový Letní stadión kde hrají děvčata z DFO. V utkání, jehož výhra by znamenala podzim bez ztráty bodu, jsme přijížděli s respektem. Do samotného utkání jsme vstoupil velice aktivně, tvořili jsme si šance a v 6 minutě jsme využili jednu z nich Petránek 0:1. Tlak neustal a v 14 minutě zvýšil Urbanec 0:2. Poté náš tým lehce zvolnil a dobře kombinačně hrající děvčata hru vyrovnala. Až minutu před koncem se Urbanec prosadil po druhé a krásným gólem 0:3. Druhý poločas se odehrával za snížené viditelnosti a nesla se v promarňování sólových nájezdu Urbance. Pozitivní byla chycená penalta Macháčkem, kterou zapříčinil hloupým faulem Petránek. Z vítězného zápasu lze pochválit skvělou práci obránců (Rež, Uskoba). Díky vítěznému zápasu jsme se stali půl mistrem bez ztráty bodu. Tak snad budou hoši pokračovat ve vítězné jízdě i na jaře.

Góly: Petránek, Urbanec 2x

Sestava: Macháček-Rež, Pětioký, Uskoba, M.Drapák- Maruška, Petránek, Havlíček, P.Drapák-Urbanec, Štecker (Kasal, Sebránek, Drahý)