U14/ Horní Jelení : SK L.B. 2:2, (1:2), 4:5 PK

14.5.2016 Další kolo naší soutěže nás poslalo na horkou půdu do Horního Jelení. Podle jarních výkonu jsme věděli, že nás bude čekat soupeř který na jaře válí. K zápasu jsme přijeli s 11 hráči. Do samotného utkání jsme vstoupili až nečekaně dobře. Byli jsme aktivní, a to se projevilo v 7 minutě, kdy dostal Petránek ideální přihrávku od Urbance, a do odkryté branky neměl větší problém na 0:1. Naše aktivní hra pokračovala bohužel jen do 15 minuty. Od té doby začal hrát domácí tým, a po několika šancích se v 25. minutě domácí trefili z poza vápna 1:1. Do poločasu se nám podařilo opět skórovat. Po dvou neproměněných gólovkách (Císař, Beran) se na nakonec prosadil po Maruškově přihrávce Schletter 1:2. Druhý poločas byl pro naše borce fyzicky náročný, domácí nás tlačili a my hrozili z brejků. V 57 minutě jsme inkasovali po individuální chybě 2:2. Poté jsme měli díky střelám Urbance a Schlettera výhru na dosah, ale utkání nakonec dospělo do penalt. V nich jsem byli úspěšnější a vezeme velice cenné 2 body. V utkání velice dobré kvality, zaslouží pochvalu celý tým. Přesto bychom vypíchli Císaře a hrdinu penaltového rozstřelu Uskobu. Díky ostatním výsledkům jsme na 3. místě, pouhé 2 body za prvním.

Sestava : Uskoba – Musil, Čermák, Škáva, Rež – Urbanec, Petránek, Císař – Beran, Schletter, Maruška

Branky: Petránek, Schletter

Proměněné penalty: Urbanec, Škáva, Petránek, Musil, Schletter. (nedal Císař)