U14/ Mikulovice/Ostřešany 1:2 SK L.B. (1:1)

10.9.2016- Ve velkém teplu jsme dorazili na krásně připravený pažit do Mikulovic s několika absencemi. Do utkání jsme vstoupili aktivnědrželi jsme míč, snažili jsme se kombinovat, ale bohužel v koncovce jsme byli bezzubí. Mikulovičtí v první půli hrozili jen sporadicky, ale i přesto se po našem propadnutí v 13 minutě prosadili 1:0. I přes inkasovaný gól jsme dál hráli aktivně a v 25 minutě po přihrávce Petránka skóroval Urbanec 1:1. Po přestávce se hra ztratila náboj, byli jsme sice dále o něco více na míči, ale hra se pohybovala od vápna k vápnu. Až v posledních 10 minutách jsme zvýšili tlak. V 61 minutě se snažil po sólu od půl hřiště rozhodnout Urbanec, ale bohužel trefil jen dobře vyběhnutého gólmana. V 63 minutě se po pravé straně snažil prosadit Maruška prošel přes obránce, ale z jeho střely byl jen roh. Z následného rohu přišel závar a odražený míč trefil Ehm pod víko 1:2. Poté jsme výsledek udrželi a vezeme domů další tři body! Utkání se povedlo Maruškovi a benjamínkovy Sebránkovi, který ač ročník 05, odehrál prakticky celý druhý poločas na postu levého záložníka.

Góly: Urbanec, Ehm

Sestava: Machaček- Rež, Pětioký, Uskoba, Ehm- Maruška, Petránek, Havlíček, P.Drapák- Kasal, Urbanec (Hubert, Sebránek, M. Drapák)