U14/ Moravany 1:2 SK L.B. (0:2)

14.5.2017 – Za slunného nedělního dopoledne nás čekalo utkání, které mělo napovědět kdo se přiblíží vítězství v OP. Utkání samotné začalo vyrovnaně, ovšem po 10 minutách začali otěže zápasu přebírat domácí a měli několik šancí z čehož minimálně 2 byli 100 procentní. V tu chvíli nás nepodržela jen tyčka ale i skvělý Macháček!!! Po 20 minutách se hra opět vyrovnala a hrálo se místy i pohledě. V 29 minutě Drahý krásnou přihrávkou za obranu našel Urbance, který byl sám před gólmanem podražen. Následný pokutový kop sám Urbanec s přehledem proměnil 0:1. Když to vypadalo, že se půjde do kabin tak domácí chybovali, Urbanec přečetl malou domů a perfektně prostřelil gólmana 0:2. O poločase jsme klidnili emoce, jelikož jsme věděli, že herně to není ono. Po přestávce na nás podle očekávání domácí vletěli a po individuální chybě snížili v 38 minutě 1:2. V těchto momentech jsme byli pod neustálým tlakem. Domácí opět nevyužili několik šanci. Od 45 minuty jsme opět hru srovnali a začali hrát, i my několik šancí zahodili.  V posledních 10 minutách jsme se jen bránili domácím, kteří vrhli vše do útoku. V poslední minutě opět čaroval Macháček, který vytáhl jasný gól na roh, i ten jsme ubránili a mohli slavit výhru 2:1!!! V utkání jsme tentokrát nebyli herně lepší, ale tým držel, bojoval a měl větší touhu vyhrát. Osobnostmi utkání byli jednoznačně Urbanec a excelentní Macháček. Díky výhře jsme získali 6ti bodový náskok právě před Moravany. Přičemž pokud se nám povede zvládnout příští domácí utkání s St. Hradištěm (sobota 20.5. od 14:00)  staneme se vítězem OP.

Sestava: Macháček – Rež, P. Drapák, Pětioký, Hubert- Maruška, Havlíček, Petránek, Uskoba, Sebránek- Urbanec (Štecker, Kasal, M.Drapák, Drahý)

Góly: 2x Urbanec