U14/ Moravany/Roveň – S.K. L.B. 3:0, (1:0)

1.5.2016 – Po prvních třech jarních bojích a 9 bodech, jsem jeli na půdu nepříjemných Moravan. Utkání se pro nás od samého začátku nevyvíjelo dobře. Nedařila se nám kombinace, napadání a zároveň jsem se nedokázali popasovat s tvrdou hrou domácích. Rozhodlo prvních 15 minut kdy oba týmy měli po dvou gólových šancích, ani jeden tým však nevyužil. V 16 minutě jsem inkasovali po rychlém brejku, se domácí prosadili se štěstím o tyčku. Naši borci boužel nezachytili náběh domácího útočníka 1:0. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním utkání otočit. Oživení mělo přinést i přeskupení řad, ale boužel hned v 41. minutě po dalším brejku 2:0. V tu chvíli jsem vrhli všechny síly do útoku se snahou s utkáním ještě něco udělat. V 58 minutě při hře buď a nebo inkasovali potřetí 3:0. Konec utkání se dohrával za zbytečných emocí kdy hráč domácích Kaplan zákroky a zbytečnými gesty provokoval a posmíval se našim borcům. Utkání se nám výsledkově, ale především herně nepovedlo. Pozitivní je slibný výkon mladých borců z U12 (Hubert, M. Drapák).

Sestava: Uskoba – P. Drapák, Musil, Škáva, Rež-Urbanec, Petránek, Císař- Maruška, Schletter, Beran

Střídali: Macháček, Hubert, M.Drapák