U/14 Opatovice n. L. 2:4 SK L.B. (0:3)

28.5.2017 – Za letního počasí jsme se představili na půdě Opatovic, což byl soupeř, který nám na podzim ukázal velikou sílu (2:1). Již před utkáním jsme čelili velkému počtu omluvenek (Drahý, M.Drapák, Ehm, Kratochvíl a Urbanec, který mohl pomoci jen poločas). Proto jsme museli sáhnout až do kategorie U10 (Fistr, Doktor, Hrstka). Do utkání jsme vstoupili stejně jako minulý zápas. V první minutě se prosadil Urbanec. Na rozdíl od posledních dvou zápasů jsme celý první poločas hráli aktivní a pohledný fotbal. Výsledkem byl další gól Urbance z pokutového kopu na 2:0 v 11. minutě. A ve 30. minutě jsme navýšili skóre Urbancem na 3:0. Po přestávce jsme trochu polevili a na výkonu týmu bylo znát, že odstoupil Urbanec. Ve 41. minutě snížili domácí na 3:1. I přesto se dá říci, že jsme hru kontrolovali a byli lepší. Několik nadějných dalších akcí neskončilo brankou. Až v 59. minutě střela Uskoby propadla do sítě 4:1. V 66. minutě jsme inkasovali lehkou branku na 4:2. To bylo to poslední, co se stalo. Dá se říci, že utkání bylo v naší režii. Především první poločas byl po fotbalové stránce dobrý. Lze chválit mnoho hráčů, ale Urbanec převyšoval všechny. Nesmíme zapomenout na hráče kategorie U10, kteří se rozhodně neztratili, ba naopak trio (Doktor, Fistr a především Hrstka) bylo velice platný. Dnešní výhrou jsme si také zajistili titul mistra Okresního Přeboru.  A kabinou zněly vítězné pokřiky! Kdo by toto v srpnu řekl? Klobouk dolů!

Sestava: Macháček – Rež, Drapák, Uskoba, Pětioký – Doktor, Petránek, Havlíček, Maruška – Urbanec, Kasal (Štecker, Fistr, Hubert, Hrstka, Sebránek)

Góly: 3x Urbanec, Uskoba