U14/ Opatovice n.L. – SK L.B. 2:3, (2:1)

23.4.2016 – Do Opatovic n.l. jsme přijeli pouze z jedenácti borci (8 hráčů omluveno). Jelikož jsme přijeli k prvnímu celku tabulky věděli jsme, že v 11 nás nebude čekat nic lehkého. Prvních 15 minut to ukázalo. Kluci působili zakřiknutě a prohrávali jsem 1:0. Od 16 minuty jsem začali přebírat otěže zápasu. Paradoxně jsem v 31 minutě z brejku inkasovali na 2:0. O minutu později nás do zápasu vrátil Maruška nepovedenou střelou kterou dorazil Schletter – 2:1. Po přestávce byl na hřišti už jen jeden tým. A to my! Za stálého tlaku jsem šli za druhým gólem. To se povedlo v 59 minutě po, krásném centru se trefil hlavou Uskoba – 2:2. Kluci se však nespokojili s bodem a po uniku Urbance a sražení gólmanem následovala penalta. 67 minuta Škáva 2:3. Poslední minuty jsme uhájili a vezeme nečekané, ale zasloužené 3 body. Celý tým zaslouží pochvalu za vynikající přístup z 2:0 na 2:3. Jen tak dále.

Sestava: Macháček – Musil, Rež, Schletter, Čermák, Petránek, Drapák, Škáva, Urbanec, Uskoba, Maruška, Hubert

Góly: Schletter 33´, Uskoba 59´, Škáva 67´pen.