U14/ Paramo 3:6 SK L.B. (1:2)

30.4.2017 – Za krásného počasí jsme vyrazili na půdu Parama, kde jsme čekali těžké utkání a to se také potvrdilo! Do samotného utkání jsme vstoupili aktivně, ale soupeř se nám dokázal fotbalovosti vyrovnat. V 7 minutě otevřel skóre Petránek 0:1. Ovšem v 15 to bylo již 1:1. Hra byla i nadále vyrovnaná ovšem ne nudná. Hrál se z obou stran pěkný fotbal. V 32 minutě přišel klíčový moment utkání za malou domu sudí nařídil pokutový kop. Po dlouhých diskuzích si za tím stál a Petránek upravil na poločasových 1:2. O přestávce se diskutovalo především o PK za malou domů a po dohodě (Fans-rodičů, trenéru i hráčů) jsme ihned na začátku druhé půlky nechali vyrovnat 36 minuta 2:2. Za toto gesto FAIR PLAY jsme byli oceněni u soupeře. Zároveň jsme věděli, že tím pádem nastupujeme do druhé půlky za nerozhodného stavu a navíc proti dobře hrajícímu soupeři. Jenže gesto fair play se nám vyplatilo, ihned tým se semknul a přidal ještě vyšší stupeň a hned v 38 minutě krásnou přihrávkou Kasala ještě lépe zakončil uzdravený Urbanec 2:3. Od tohoto momentu se dá říct, že jsme byli lepším týmem a s přibývajícími minutami to bylo znatelnější. V 52 minutě skvělou individuální akci zvýšil Petránek na 2:4 a potvrdil svojí formu z posledních dvou utkání zaznamenal dva hattricky. O další 4 minuty přišel premiérový gól v kategorii U14 pro Sebránka, kdy dorazil střelu Urbance 2:5. Od té doby se zdálo, že se utkání jen dohraje ale v 67 minutě skvěle vytáhl Macháček míč na roh, ovšem z následného rohu jsme lehce inkasovali 3:5. V 68 minutě přišel další premiérový gól a to když nádherou střelou z 20 metru skóroval Havlíček a uzavřel na 3:6. Utkání se dá hodnotit jen a jen kladně. Dnes tým bojoval tak jak by měl a ukázalo se, že náš týmový duch je velký. Musíme ocenit i skvěle hrajícího soupeře. Dnes nerozhodl jen hráč, ale hráč jménem TÝM!!!

Góly: 3x Petránek, Urbanec, Havlíček, Sebránek

Sestava: Macháček- Rež, P.Drapák, Ehm, Hubert- Maruška, Havlíček, Petránek, Uskoba – Urbanec, Kasal (Sebránek, Pětioký, Drahý, Buřval)