U14/ Přelovice/Bukovka 1:0 S.K.L.B. (0:0)

4.6.2016- V předposledním zápase sezóny nás čekalo derby v Přelovicích. Utkání nadprůměrné kvality sledovala na žákovskou kategorii skvělá návštěva 100 diváku! Od samého začátku se hrálo v tempu hra měla náboj. V prvním poločase domácí hrozili především ze standartních situací, kdežto naše akce byli založeny na kombinaci. Po několika náznacích, přišla v 22 minutě ta největší šance po Schlettrově střele, ale míč skončil na břevnu. V druhé půli jsme ještě více přidali a byli jsem aktivnější. Naše šance, bohužel končili na žalostné koncovce. V 51 minutě měl možnost otevřít skóre Macháček, jenže před odkrytou brankou zaváhal. 63 minuta přímý kop Čermáka a opět břevno. 65 minuta asi zlomový okamžik, kdy po několika šťastných  odrazech se míč dostal na penaltu k úplně volnému Schlettrovy, který bohužel vyřešil situaci nejhůř jak mohl a trefil stojícího gólmana. Pouhou minutu před koncem jsem dostali ránu, po rychlém přechodu do útoku se domácí prosadili když přehodili bezmocného Uskobu 1:0. Ihned po rozehrání následoval faul a po dlouhém nákopu závar v domácím vápně, ale bohužel přes houf hráčů jsme míč neprotlačili do sítě. Utkání se dá hodnotit i přes prohru dobře. Naši borci předvedli skvělý výkon podpořený gólmanem Uskobou. Nechyběla nám bojovnost, nasazení, chuť hrát, kombinace, ale postrádali jsem větší hlad v koncovce. I přes porážku jsme mohli odjíždět se vztyčenou hlavou!

Sestava: Uskoba – Musil, Škáva, Čermák, Štěpánek- Císař, Petránek, Maruška- Schletter, Beran, Urbanec (Macháček, Hubert, M. Drapák, Rež)