U14/ S.K. L.B. : Paramo 6:5, (3:3)

27.5.2016/ Netradičně již v pátek jsem se utkali s týmem z Parama. Týmem, který na jaře několikrát obral týmy z popředí tabulky o body. I u nás předváděl poměrně kvalitní a efektivní fotbal díky němuž mělo utkání náboj a spoustu gólů. Od začátku jsme na soupeře vlítli, ale po dvou propadnutích jsme z ničeho nic během jedné minuty prohrávali 0:2. Naštěstí, hned po minutě po Petránkově pasu snížil Schletter 1:2 (6 minuta). Poté se hra zklidnila  při niž jsem měli mírně navrch. V 27 minutě z přímého kopu nádherně vyrovnal Urbanec. Hned o tři minuty později jsme se dostali do vedení když po individuální akci Musila a jeho střele do tyče  skóroval poprvé v U14 Roman Hubert 3:2. Bohužel do šaten jsme vedení neudrželi.  V 33 minutě byl pozdě v souboji ve vápně Rež a fauloval. Penalta  3:3. Do druhé půle jsme se vrhli velice aktivně. Střely Marušky a Leníčka se ještě neujmuly, ale v 38 minutě se konečně po několika spálených šancí trefil Maruška 4:3. Od té doby se hra zdůraznila a výsledkem bylo i několik žlutých karet. V 53 minutě po nešťastném odrazu do Musilovy ruky byla nařízena přísná penalta číslo 2. 4:4. Tým tato situace vyhecovala a po minutě předvedli nejhezčí akci zápasu. Urbanec, po straně zatáhl balon do vápna a přihrávkou pod sebe našel úplně volného Schlettra, pro kterého nebyl problém uklidit balón do brány 5:4. 67 minuta přinesla gólovou pojistku po střele z poza vápna Petránka 6:4. Jenže hned za minutu po zaváhání našeho gólman hosté skórovali 6:5. Zbývající 2 minuty jsme již zvládli a připsali jsem si cenou výhru.

Utkání tým odřel a bojoval, čehož si ceníme.  Opětovně nad rámec svých možností zahrál Císař. Gratulujeme také Romanovi Hubertovi k jeho první brance v našem týmu.

Sestava: Macháček (36. Beran) Musil, Škáva, Čermák, Štěpánek- Urbanec, Petránek, Císař- P.Drapák, Schletter, Leníček (Maruška, Hubert, M.Drapák, Uskoba, Rež)

Goly: Schletter 2x, Urbanec, Petránek, Hubert, Maruška.