U14 SK L.B. 1:0 Moravany (1:0)

1.10. 2016 Za teplého počasí nás čekal asi nejtěžší soupeř. Souboj s týmem Moravan, který byl zároveň soubojem o první místo. Do utkání jsme šli s odhodláním vyhrát, ale od začátku se ukazovalo, že nás nečeká nic lehkého. Hostující tým měl jak výškovou tak silovou převahu. První poločas se nesl ve slušném tempu i v herní kvalitě obou mužstev. Hosté hrozili střelami z poza vápna, které bezpečně likvidoval Macháček. Naši borci se snažili prokombinovat do zakončení. V 23 minutě se dostal do brejku Urbanec a své sólo chladnokrevně zakončil střelou na zadní tyčku 1:0. Gól nás povzbudil, ale hosté ke konci poločasu zvýšili obrátky a 4 standartkami dost zahrozili. Druhý poločas jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a chtěli jsme hrozit z protiútoků. Hosté se díky skvělé obrané hře nemohli dostat do zakončení. Z postupem času nám docházeli síly, hosté početnější lavičkou pošetřili síly a to se projevovalo. V 67 minutě jsme přežili klinickou smrt, kdy po levé straně se prosadil hostující Kaplan jeho střela naštěstí minula naší branku,však jen o pár centimetru. Se závěrečným hvizdem vypukla opravdová radost našich borců. Naši chlapci dnes předvedli co to znamená (!!!týmový výkon!!!) dřeli jeden za druhého, hecovali se a dokázali dodržet taktické pokyny a zato jím patří díky. A také zaslouženě 3 body. Dnes nemá cenu vyzdvihovat jednotlivce. Dnes lze chválit celý tým SK LÁZNĚ BOHDANEČ U 14.

Gól: Urbanec

Sestava: Machaček- Rež, Pětioký, Uskoba, Hubert- Maruška, Ehm, Petránek, Drahý- Urbanec, Štecker (Havlíček, Kasal)