U14/ SK L.B. 13:0 H. Jelení (7:0)

6.5.2017- V odložené prvním jarním kole jsme přivítali soupeře z Jelení. Již klasicky jsme do prvních minut vstoupili nejistě k čemuž se přispěl mokrý trávník. Ovšem po prvních 5 minutách jsme hru kontrolovali a to bez větších problémů až do konce. V prvním poločase byl nejzajímavější úsek od 11-19 minuty kdy jsme vstřelili 5 branek. Do konce půle jsme přidali ještě dvě branky a uzavřeli poločas na 7:0. Druhý poločas se odehrával prakticky celý na polovině hostí a jen našim nedůrazem, a šikovným gólmanem hostí skóre nenarůstalo rychleji. Nejlepší pasáž paradoxně přišla v posledních 3 minutách, kde jsme 3x skórovali. Utkání hodnotíme kladně výsledkově a i herně,       i když nějaké mouchy se najdou vždy. Příští týden náš tým čeká klíčové utkání v boji o 1. místo, kdy zajíždíme na půdu druhých Moravan (neděle 14.5.  v 10:30).

Sestava: Macháček (Fabo) – Rež, P.Drapák, Pětioký, Uskoba – Sebránek, Havlíček, Petránek, Maruška – Kasal, Urbanec (Drahý, Buřval, Kratochvíl, M. Drapák)

Góly: 4x Urbanec, 4x Petránek, Buřval, Kasal, P.Drapák, Sebránek, vlastní.