U14/ SK L.B. 2:0 Paramo Pce (1:0)

18.9.2016- Za příjemného fotbalového počasí jsme přivítali tým Parama. Zápas začal ve slušném tempu po kolika náznacích našich šanci jsme se radovali ,,až´´ v 23 minutě kdy z poza vápna tvrdou ranou prostřelil gólmana P.Drapák 1:0. O 3 minuty později jsme mohli náskok navýšit, po dobrém průniku Petránka přišlo katastrofální řešeni celé akce. Ve druhém poločase jsme drželi otěže zápasu ve svých rukách, ale pojistit těsný výsledek se nedařilo. Několik šancí na pojištění zápasu měl Urbanec, ale dnes nenazul střelky. V 60 minutě jsme se dočkali po rohovém kopu se parádně hlavou trefil Uskoba 2:0. Zápas lze pozitivně z pohledu 3 bodu a vynikající hry celé obrany Rež,Pětioky, Uskoba, Hubert, ale boužel jsme neměli dobrý přechod do útoku a nebyli dostatečně důrazní v koncovce. Náš tým teď čeká volno a za 14 dní zápas podzimu kdy se utkáme v přímém souboji o první místo s týmem Moravan. Tudíž se uvidíme 1.10.2016 v 12:30 na našem pažitu.

Góly: P.Drapák, Uskoba

Sestava: Machaček- Rež, Pětioký, Uskoba, Hubert – P.Drapák, Havlíček, Petránek, Marška- Štecker, Urbanec (Drahý, Sebránek, M.Drapák, Kasal)