U14/ SK L. B. 2:1 Opatovice/Libišany (1:0)

15.10.2016- V sobotním dopoledni jsme přivítali soupeře z Opatovic a věřili jsme ve vydatné fotbalové menu. Do utkání jsme vstoupili nepochopitelně zakřiknuti. Když jsme se dostali do šancí, i  přes dobře bránící tým hostí, jsme selhali v koncovce. V 21 minutě srovnal Urbanec svá mířidla 1:0. Do konce prvního poločasu měl obrovskou šanci hostující tým, když jejích hráč běžel zcela sám na bránu. Macháček skvěle zlikvidoval. Druhý poločas měl stejný průběh, hra se odehrávala na polovině Opatovic, ale bez jakéhokoliv výsledku jak gólového tak i herního. V 57 minutě přišel trest. Druhý sólový nájezd již hosté proměnili 1:1. Až od této doby bylo na našem týmu znát, že by chtěl vyhrát. Bohužel jsme, ale stále naráželi na dobře bránící tým. Když už se zdálo, že se budou dělit body, tak přišel faul cca 30 metrů od branky. K přímému kopu byl určen Petránek a velkou dávkou štěstí míč propadl do branky. 68 minuta 2:1. Tým udržel neporazitelnost i přes nejhorší výkon v sezoně. V zápase lze kladně zhodnotit pouze posledních 10 minut. Své pozice zvládal prakticky bez chyb Rež, Pětioky a M. Drapák. Snad se borcům povede lépe, a to hned v úterý, kdy nás čeká poslední zápas podzimu, proti děvčatům z DFO.

Góly: Urbanec, Petránek

Sestava: Macháček- Rež, Pětioký, Uskoba, M.Drapák – Maruška, Petránek, Havlíček, P.Drapák- Kasal, Urbanec (Sebránek, Drahý, Fabo)