U14/ SK L.B. 2:3 St. Hradiště (1:2)

20.5.2017 – Dnes k nám zavítal 3. tým tabulky. Do utkání jsme šli s pocitem matchballu na zisk prvenství, což se nám nakonec nepovedlo. Přičemž tentokrát jsme vstoupili do utkání více než dobře. Hned v 1 minutě Petránek našel Urbance a vedli jsme 1:0. I nadále jsme hráli my a předváděli hru jakou bychom chtěli. Zlomový moment přišel v 10 minutě. V tu dobu jsme soupeře mačkali, měli 7 rohů hned po sobě, ale bohužel jsme neskórovali ba naopak. Když se hosté dostali ze sevření, dali nám z brejku na 1:1. Od toho momentu jsme přestali hrát, nesmyslně jsme nakopali balóny a snažili se tlačit hru středem. Toto vyhovovalo soupeři a v poslední minutě dali a 1:2. Nutno dodat, že za přispění některých našich laxně hrajících hráčů. O poločase došlo na důraznou domluvu hráčům. Vstup do druhé půle byl stejně jako na začátku dobrý. Z tlaku jsme vytěžili v 43 minutě vyrovnaní, když se trefil Petránek 2:2. Hra se odehrávala neustále na polovině hostí. Bohužel jsme ustoupili postupem času z křídelní hry a opakoval se scénář z první půle. V 64. minutě z ojedinělého útoku vytěžili hosté roh a ten skončil přímo gólem 2:3. Náš tým už nedokázal odpovědět a připsal si tak první porážku v soutěži. Porážka samozřejmě mrzí, ale pokud pomineme začátky poločasu, tak více mrzí předvedená hra. Ač jsme prohráli a drtivá většina hrála pod svými možnostmi, tak vyčníval Havlíček, který byl jednoznačně nejlepší na hřišti. Snad se našim borcům bude dařit v Opatovicích více.

Sestava: Macháček – Rež, P.Drapák, Ehm, Hubert – Maruška, Havlíček, Petránek, Drahý- Urbanec, Štecker (Kasal, Uskoba, Pětioký, Fabo).

Góly: Urbanec, Petránek