U14/ SK L.B. 4:1 Mikulovice/Ostřešany (0:1)

22.4.2017 – Za sychravého počasí jsme se v prvním jarním domácím duelu střetli s nepříjemným soupeřem z Mikulovic. Do utkání jsme bohužel nemohli počítat s Ehmem, M.Drapákem a především s Urbancem(nemoc), jeho ztráta byla znát především v první půlce. Do utkání jsme vstoupili velice nervozně, hra se nám nedařila a to po celý první poločas. Hra se odehrávala především od vápna k vápnu a pokud se někdo dostal do vápna tak to byli hosté. V 25 minutě po propadnutí stoperů a nedůrazu Reže jsme inkasovali 0:1. Hosté do poločasu ještě zahodili další šance a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. O poločase došlo v kabině k velké bouři a do druhého poločasu nastoupil už jiný tým. Od úvodního hvizdu druhé půle jsme byli agresivnější, rychlejší, přesnější a především jsme si vytvářeli šance, kdy hned v prvních minutách Drahý trefil tyč. Skóre jsme srovnali v 46 minutě kdy se prosadil Petránek 1:1. V 46 minutě jsme se dostali již do vedení kdy po rohu skóroval Uskoba 2:1. Tým i nadále byl aktivní a nevyužil několik dalších příležitostí. V 56 minutě se střelou z poza vápna prosadil Petránek 3:1. Utkání se dohrávalo za stálého tlaku a v poslední minutě pečetil naší výhru a svůj hattrick Petránek parádním lobem 4:1. Utkání dvou různých poločasů jsme nakonec zvládli. Pochvalu zaslouží především Petránek, který jako správný kapitán táhl tým k obratu. K prvním mistrovskému zápasu U14 nastoupili Kratochvíl a Buřval a ani jeden nezklamal.

Góly: 3x Petránek, Uskoba

Sestava: Macháček – Rež, P.Drapák, Pětioký, Hubert – Maruška, Havlíček, Petránek, Drahý- Kasal, Uskoba (Sebránek, Štecker, Buřval, Kratochvíl)