U14/ SK L.B. 5:0 Přelovice (0:0)

3.9.2016 V teplém letním počasí nás čekalo ,,el classico“ s Přelovicemi. Jako každé derby i toto mělo svůj náboj a bylo specifické. Do samotného utkání jsme chtěli jít se stejným projevem jako v Jelení, ale bohužel realita byla jiná. Samotný vstup nebyl vůbec špatný, do 5 minuty se nám dařila kombinace a vytěžili jsme si tři 100 procentních gólovek, ale bohužel v nich jsme zklamali. Jakoby na tým toto dolehlo a naše hra postrádala nápad, pohyb, nabídku, odvahu a chuť hrát a to po celý první poločas. O přestávce byli naši borci vyburcování k lepším výkonů. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji. Ve 44 minutě jsme se konečně dočkali, když po pěkném průniku Urbance dával do odkryté branky Uskoba 1:0. O 5 minut později se pěknou ranou prosadil Maruška 2:0. V 60. minutě se nádherně trefil Petránek 3:0. Hned o 2 min. později po exkluzivním centru Petránka se prosadil P. Drapák 4:0. A v 68. minutě uzavřel skóre Petránek 5:0. Utkání se dá hodnotit pozitivně z pohledu druhého poločasu, ale bohužel první poločas nebyl to, co by trenéři očekávali především herně. Na druhou stranu derby je opravdu specifické a 3 body jsou doma. Je potřeba ocenit i velice soupeře, který v mladé sestavě předvedl bojovný výkon.  Z našeho týmu lze zcela jednoznačně chválit Urbance a mladého Pětiokého.

Góly: Uskoba, Maruška, Petránek 2x, P.Drapák

Sestava: Machaček- Ehm, Uskoba, Pětioký, Rež- Maruška, Havlíček, Petránek, P.Drapák- Štecker, Urbanec (Sebránek, M.Drapák, Kasal, Hubert)